EL-SERWIS
O firmie

Aktualności - MTG

EL-SERWIS zaangażowany w projekt budowy Nowych Międzynarodowych Targów Gdańskich. W pierwszym etapie inwestycji, oprócz hali wystawienniczej, powstają: sześciokondygnacyjny budynek biurowy oraz centrum konferencyjne z czterema salami mogącymi pomieścić łącznie 1130 osób (największa - 600 osób), centrum prasowe oraz zaplecze gastronomiczne. Powstaną też parkingi na 450 miejsc postojowych. Więcej…

Aktualności - MWS

W związku z zakończeniem budowy magazynu wysokiego składowania na zapleczu dwóch gdyńskich terminali kontenerowych 14 grudnia br. nastąpiło uroczyste przekazanie przez Zarząd Portu w Gdyni magazynu do użytkowania. Tym samym poszerzyła się oferta nowoczesnych powierzchni magazynowych w obszarze portowym. A nie jest to ostatnie słowo Zarządu gdyńskiego portu w tym temacie. Więcej…

Aktualności - Port Gdynia

Rozpoczęła się budowa nowoczesnego biurowca przy ulicy Janka Wiśniewskiego 31. 25 kwietnia 2007 r. na placu budowy wbito symboliczną „pierwszą łopatę”.
Obiekt będący inwestycją Zarządu Morskiego Portu Gdynia S.A. usytuowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie rozbudowujących się terminali kontenerowych oraz przyszłego Centrum Logistycznego. Inwestycja ta przyczyni się do rozwoju gdyńskiego portu i pozwoli na zaspokojenie wciąż rosnącego popytu na powierzchnie biurowe w zachodniej części Portu Gdynia.

Więcej…

PHU EL-SERWIS, to prywatna firma handlowo - usługowa, której siedziba mieści się w Gdyni przy ul. J.Wiśniewskiego 31. Nasze działania obejmują jednak cały kraj. Naszymi Klientami są zarówno klienci indywidualni, jak i duże ogólnopolskie korporacje. Ich zaufanie odzwierciedlają otrzymane przez nas referencje i rekomendacje.

Nasz doświadczony zespół wysoko wykwalifikowanych osób, pod aktualną nazwą, działa od lutego 1998 roku. Od dnia powstania staramy się optymalnie wykorzystywać nasz potencjał i ciągle podnosić atrakcyjność oferowanych przez nas usług. Do dziś jesteśmy grupą ambitnych i kreatywnych ludzi. Pozostajemy elastyczni w działaniu i niepopadamy w rutynę.

Nasze usługi od wielu lat utrzymują się na najwyższym poziomie.

PHU EL-SERWIS jest firmą stabilną finansowo, dzięki czemu każde, zlecenie wykonujemy profesjonalnie i w wyznaczonym terminie. Rynek świadczonych przez nas usług obejmuje teren całej Polski, m.in. dzięki temu liczba naszych Klientów stale rośnie.

Poprzez współpracę z odpowiednimi podmiotami w branży budowlanej zapewniamy naszym Klientom maksymalne bezpieczeństwo świadczonych przez nas usług oraz wspomagamy w procesie inwestycyjnym.

Nasze usługi można zamawiać 24h/dobę na naszej stronie internetowej

POLECAMY
el-serwis-an.pl - instalacje odgromowe, transport, elektryk, usługi elektryczne i pomiary elektryczne - Gdynia